Kontakt

Varberg Timber AB
Box 1113
432 15 Varberg
Telefon, växel:   
Telefax:
Epost:
0340 69 00 20 (växeln är stängd mellan 12-13)
0340 69 02 99
info@varbergtimber.se
 
Besöksadress:
Susvindsvägen 20
Öppettider:
Vardagar 07:00 – 17:00
Lossning/Lastning:
Vardagar 06:30 – 15:30

 

Björn


Björn Westman
Marknadschef,  Inköpsansvarig, Säljare Skandinavien, Portugal och Belgien

0340 69 00 24
bjorn.westman@varbergtimber.se

 

Ingemar


Ingemar Karlsson
Säljare,  Säljare England, Holland, Tyskland och Japan

0340 69 00 23
ig.karlsson@varbergtimber.se

 

Sandra


Sandra Nilsson
Säljare/Transport,  Säljare Sverige, transport och säljsupport

0340 69 00 26
sandra.nilsson@varbergtimber.se

 

Stefan


Stefan Ivarsson
Transportledare,  Inrikes, utrikestransporter och säljsupport

0340 69 02 94
stefan.ivarsson@varbergtimber.se

 

Mattias


Mattias Johansson
VD,  Säljare Tyskland

0340 69 00 22
mattias.johansson@varbergtimber.se

 

Mikael


Mikael Persson
Produktionschef,  Personalansvarig produktion

0340 69 00 27
mikael.persson@varbergtimber.se

 

Lars


Lars Brag
Miljöansvarig,  Impregnering/kvalitet

0340 69 02 95
lars.brag@varbergtimber.se

 

Fernando


Fernando Gutiérrez
Försäljningsansvarig - Takstolar,  Konstruktion/Försäljning takstolar

0340 69 02 92
fernando@varbergtimber.se

 

Martin


Martin Karlsson
Byggnadsingenjör,  Konstruktion/Försäljning takstolar

0340 69 00 25
martin.karlsson@varbergtimber.se

 

Nicklas


Nicklas Eriksson
Byggnadsingenjör,  Konstruktion/Försäljning takstolar

0340 69 00 28
nicklas.eriksson@varbergtimber.se

 

Pär


Pär Munther
Försäljning - Takstolar,  Kundsupport/Transport takstolar

0340 69 02 86
par.munther@varbergtimber.se

 


Gerth Johansson
Lossning/Lastning

0340 69 02 78